zaplecze pozycjonerskie

Studia Tatuażu Podkategoria: Studia Tatuażu

Sortuj po:

 • Tatuaże »

  Tatuaże

  Orientalny (Oriental): to styl polegający na innym "podejściu" do tatuażu, używający całego ciała jako płótna, w przeciwieństwie do stylu zachodniego, który polega na dorabianiu tatuaży to tu, to tam, w zależności od nastroju. Charakterystyczne dla tego stylu są wzory splątane oraz postacie ze wschodniej mitologii.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tatuaże »

  Tatuaże

  Serwis powstał z pasji, jaką jest dekorowani sylwetki przez dziary. Jest to zbiór oryginalnych, wyjątkowych i ciekawych pomysłów na wyśniony tattoo. Na pewno każdy wybierze tu coś ciekawiącego. Zrobiłeś sobie tatuaż, chcesz nam go pokazać? W takim razie jest to punkt dla Ciebie. Przypuszczamy, że zaintrygowaliśmy Cię naszą propozycją i wkrótce przystąpisz do nas.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż trwały Poznań »

  Makijaż trwały Poznań

  W porannym pośpiechu nie chcesz tracić czasu na makijaż? Jeżeli wasza odpowiedź jest na tak - proponuję wykonać makijaż permanentnyw Poznaniu Umieszczamy w warstwie naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki zapewniające trwałość i naturalność makijażu. Makijaż permanentny pokaże wyjątkowość Pani twarzy.Dzięki pigmentacji:- brwi - dzięki technice włosa otrzymają efektzagęszczenia - kreski na ocza

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tatuaże galeria »

  Tatuaże galeria

  Super portal dla fanów tatuaży, zawierający bogatą galerię wzorów i projektów. dziara.net/]Tatuaże cieszą się coraz większym popytem, w znalezieniu wyjątkowego wzoru chcemy właśnie pomóc. W naszych zbiorach wyjątkowe przykłady ciekawych tatuaży, znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na oryginalne tattoo: dziara.net/gallery.html]tygrysy, skorpiony, czaszki i mnóstwo innych. Każdy wybierze coś dla siebie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Studia Tatuażu

Studia Tatuażu - nowa strona:

Adres: